favicon_aaacomputers

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem nebo informací, kterou byste chtěli sdílet. Naším cílem je poskytnout vám nejlepší možnou službu, a jsme zde, abychom vám pomohli.

AAA computers s.r.o.

IČO 07991126

zavolejte nám

+420 774 939 099

Sídlo

Na Folimance 2155/15, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha

Náš Email

info@aaacomputers.cz

Podpora e-gamerů a turnajů od AAA Computers

AAA Computers je hrdým podporovatelem elektronického sportu a gamingové komunity. Věříme v potenciál a talent e-gamerů a rádi investujeme do jejich budoucnosti. Naše technologie jsou navrženy tak, aby poskytovaly hráčům nejvyšší výkon během klíčových turnajů. Spolupracujeme také s organizátory turnajů, abychom zajistili, že všechny akce budou mít k dispozici nejmodernější vybavení. Naším cílem je nejen poskytovat nejlepší počítačové řešení, ale také podporovat a růst společně s celosvětovým e-sportovým hnutím.

Osobní konzultace pro firmy s AAA Computers

V AAA Computers rozumíme jedinečným potřebám každého podnikání v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme osobní konzultace, aby firmy mohly získat řešení na míru svým specifickým potřebám. Během těchto setkání analyzujeme vaše požadavky, odhadujeme budoucí technologické potřeby a navrhujeme optimální řešení. Naše odborné znalosti v kombinaci s osobním přístupem zajišťují, že vaše společnost dostane to nejlepší v oblasti IT. V AAA Computers je váš úspěch naším prioritním cílem.

Learn how we helped 100 top brands gain success